چگونه از سرقت گوشی سامسونگ جلوگیری کنیم؟

چگونه از سرقت گوشی سامسونگ جلوگیری کنیم؟

سامسونگ با ارائه گوشی های متنوع و محبوب توانست سهم بزرگی از بازار را در دست بگیرد.یکی از ویژگی های مهم و کلیدی گوشی های این برند قابلیت ردیابی گوشی سامسونگ از طریق سامسونگ اکانت است.احتمالا کمتر کسانی هستند که از این قابلیت ها استفاده میکنند و یا حتی از وجود آنها خبر دارند.در این آموزش قصد داریم بطور کامل با قابلیت “یافتن تلفن من” در گوشی های سامسونگ آشنا شویم.

ردیابی گوشی سامسونگ

فعالسازی “یافتن موبایل من”

1.در تنظیمات گوشی وارد گزینه بیومتریک و امنیت بشوید. گزینه یافتن تلفن من را انتخاب کنید.اگر سامسونگ اکانت قبلا فعال نکردید گزینه افزودن سامسونگ اکانت ( samsung account) را انتخاب کنید.

 

2.دراین صفحه گزینه ایجاد اشتراک کلیک کنید.درصفحه بعدی قوانین سامسونگ را با زدن تیک “باهمه موارد موافقم”تاییدکنید. فرم اطلاعات را پر کنید و منتظر بمانید اکانت شما ساخته شود.

 

3.بعد از فعالسازی سامسونگ اکانت دسترسی به این گزینه ها فعال میشود. گزینه های ۱ و ۲ همانطور که از اسمش پیداست بهتون امکان اینو میده که اگر گوشی را گم کردید یا به سرقت رفت بتوانید از طریق سامسونگ اکانت پیدا کنید. فراموش نکنید برای پیدا کردن مکان موبایل اتصال به اینترنت الزامیه.

با فعال سازی گزینه سوم بعد از فراموشی رمز عبور, با اکانت سامسونگ خودتان میتوانید قفل صفحه رو باز کنید. در نهایت با فعال‌سازی گزینه 4 وقتی سطح باتری به سطح معینی برسه آخرین مکان به سرور فرستاده میشه.حتی بعد از خاموشی تلفن می توانید گوشی موبایل را پیدا کنید.البته باید تلفن همراه به اینترنت متصل باشد.

پیداکردن موبایل از طریق سامسونگ اکانت

بعد از تنظیم این موارد وارد مرورگر شوید و آدرس findmymobile.samsung.com را تایپ کنید. برروی ورود به سیستم کلید کنید و اکانت سامسونگی که قبلا ساخته بودید را وارد کنید.بعداز ورود با صفحه زیر روبرو میشوید.با انتخاب 3 خط بالا مدل گوشی را انتخاب کنید.

 

1.با انتخاب گزینه زنگ زدن (Ring) تلفن همراه حتی اگر در حالت سکون باشد, به مدت یک دقیقه شروع به زنگ زدن میکند.

2.با انتخاب گزینه قفل وارد صفحه دیگری می شوید.در مرحله ۱ می توانید صفحه موبایل را با رمز جدید قفل کنید. در مرحله ۲ بر روی گزینه داخلی کلیک کنید و آن را در حالت بین المللی بزارید. و در قسمت پایین آن شماره تماس خود را وارد کنید تا در صورت گم شدن موبایل روی صفحه نمایش, شماره تماس نیز نمایش داده شود. در مرحله ۳ پیامی برای نمایش روی دستگاه بنویسید.

 

در نهایت قفل را بزنید و منتظر بمانید تا عملیات انجام شود.بعد از تمام شدن عملیات روی گوشی گمشده یا سرقت رفته این پیام نمایش داده میشود.

 

3.با انتخاب گزینه ردیابی مکان میتوانید ببینید الان گوشی موبایل شما در چه منطقه ای قرار دارد.

4.اگر پاک کردن اطلاعات انتخاب کنید, تمام اطلاعات گوشی موبایل را برای همیشه میتوانیم پاک کنیم.

5.با انتخاب گزینه پشتیبان گیری از تمام اطلاعات گوشی بکاپ بگیرید.

6.با گزینه بعدی یعنی گزینه بازیابی تماس ها و پیام ها لیست تماس ها و پیام های شما را تا ۵۰ های آخر نشان میدهد.

7.اگر رمز گوشی را فراموش کردید با انتخاب گزینه بازگشایی قفل میتوانید قفل صفحه را باز کنید.

8.گزینه افزایش طول عمر باتری, گوشی رو به حالت ذخیره نیرو پیشرفته میبرد و زمان شارژدهی گوشی‌ را افزایش میدهد. البته بعد از این حالت اکثر اپلیکیشن های گوشی غیر فعال میشوند, تا میزان مصرف شارژ گوشی کاهش پیدا کند.

9.گزینه آخر تنظیم قیم هاست و میتوانید اکانت دیگه ای را بعنوان نماینده انتخاب کنید, تا در صورت دسترسی نداشتن به این اکانت, با اکانت نماینده کنترل را بدست بگیرید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه